8900 SKY WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8900 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2590kg |